Opcje przeglądania
Producent

Uniwersalny materiał, który umożliwia modelowanie kształtu paznokcia na szablonie lub przy użyciu górnej formy, aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt, skorygować i wzmocnić naturalną płytkę paznokcia.

Pojemność: 30 ml

Akryżele

Wśród miłośników przedłużonych paznokci polygel i Acrigel to opcja korzystna dla wszystkich, dzięki której możesz stworzyć trwały i mocny manicure na najbardziej delikatnych i wrażliwych paznokciach. Paznokcie wzorowane na akrygelu wyglądają naturalnie i są ledwo wyczuwalne na paznokciach dzięki cienkiemu i lekkiemu materiałowi. Preparat został opracowany przez specjalistów od pielęgnacji paznokci, aby połączyć zalety technologii akrylowej i żelowej. Ten rewolucyjny produkt Hybrydowy składa się z mieszanki proszku akrylowego i podkładu żelowego.
 
W przeciwieństwie do żelu, akryl nie rozprowadza się w formie, ale pozostaje w miejscu aplikacji. Jest lekki, ale bardzo wytrzymały.
 
W przeciwieństwie do akrylu nie twardnieje, dopóki nie zostanie poddany obróbce lampą UV lub LED. Ponadto akryl ma specyficzny zapach, który denerwuje wielu mistrzów paznokci, a podczas cięcia paznokci akrylowych jest dużo kurzu.
 
Układanie acrigelu jest podobne do układania akrylu, podczas gdy mistrz nie musi się spieszyć, ale można go bezpiecznie modelować, nie rozpraszając się pomiarem czasu podczas suszenia lub dokładnością połączenia proporcji proszku i monomeru (jak w przypadku akrylu).
Acrigel to hybryda żelu i akrylu, należy do sztywnego systemu modelowania paznokci. Świetnie nadaje się do bardzo osłabionych paznokci i przerzedzonych paznokci.
 

Pojemność: 30 ml

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl