Opcje przeglądania
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

FREZARKI DO MANICURE SAESHIN STRONG

Praca z frezarką
Proste zasady, które przedłużą życie ukochanej frezarki:

1.Odłącz
Prosta zasada, która właściwie dotyczy wszystkich urządzeń gospodarstwa domowego. Jeśli nie jest używany, wyjmij wtyczkę z gniazdka. Jeśli wtyczka jest podłączona do gniazdka, transformator w obudowie nadał jest pod napięciem (jeśli zapomniałeś wyłączyć przełącznik). Skraca to jego żywotność.

2.Nie włączaj bez frez
Nie używaj maszyny bez włożonego freza lub pręta dołączonego do maszyny. Mechanizm tulei zaciskowej po włączeniu bez obcinacza "zacina się" i urządzenie należy oddać do serwisu. Jednocześnie wirnik jest obciążony, co może spowodować awarię wirnika, w najlepszym przypadku będziesz musiał wymienić wirnik, w najgorszym całkowicie końcówkę.

3.Informacje o przełączanie F/R
Jeśli chcesz zmienić kierunek obrotów, płynnie usuń obroty do zera (aż frez całkowicie się zatrzyma), a następnie zmień kierunek obrotów. Przełączenie biegu wstecznego "w ruchu" spowoduje pęknięcie końcówki, transformatora, potoncjometra.

4.Wybierz odpowiednią prędkość
Przekroczenie dopuszczalnej prędkości prowadzi nie tylko do tego, że frez się wygnie i nastąpi silne bicie, ale końcówka może zawieść.
Ten wykres dotyczy wszystkich frezów - diamentowych, węgilka spiekanego lub ceramicznych.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl